A może zbudujemy własny bank zdjęć?

Wizerunek firmy to nie tylko udany logotyp i misja stojąca za marką. Przede wszystkim to ludzie, którzy tworzą sprzyjające otoczenie, i relacje, które powodują, że lubimy wracać do miejsc, usług i produktów.

Od stron internetowych, przez ulotki po kontent na portalach społecznościowych. Możliwości wykorzystania fotografii  dziś szersze niż kiedykolwiek. Dobrze, jeśli wszystkie te przestrzenie wypełnia autentyczna treść, a nie materiał ze stocka. Własny bank zdjęć, zbudowany w oparciu o prostą koncepcję scenariusza sesji, może uzupełnić pozostałe elementy komunikacji. Niewykluczone, że obrazy powstałe tego jednego dnia przejdą do historii biznesu!

Sesja zdjęciowa tylko jest niezwykle wartościowym wkładem w branding firmy. Ale nie tylko: sesja firmowa to świetny pomysł na integrację! Przez odgrywanie ról przed obiektywem doskonalimy proces grupowy i uczymy się słuchać innych. Jako fotograf mogę być animatorem przebiegu burzy mózgów lub cichym obserwatorem skomplikowanych procesów technologicznych. Wszystko zależy od specyfiki Waszej branży.

Z pewnością warto pokazać, kim jesteście, jak pracujecie i jak wygląda Wasza siedziba. Dzięki wspólnej pracy nad wizerunkiem firmy i własnemu bankowi zdjęć to, jak widzą Was inni, będzie w Waszych rękach!

Zadzwoń lub napisz!

Umów  sesję zdjęciową w dogodnym terminie!