Metody działania

W ciągu wielu lat pracy fotografa nauczyłem się, że prościej znaczy lepiej. Dlatego zrównoważony proces fotografowania jest dla mnie kluczowy. Zależy mi na zachowaniu balansu pomiędzy dążeniem do doskonałości a czasem, który mamy na realizację sesji. zawodowca. Profesjonalne portrety biznesowe najważniejszych osób w firmie mogą się również stać elementem brandingu. Budują spójny wizerunek i wprowadzają wysoki standard w komunikacji biznesu – niezależnie od platformy.

Lubię, kiedy osoby stojące przed obiektywem czerpią przyjemność z budowania pozytywnego wizerunku.

Operuję mobilnym studiem w przestrzeni klientów. Dzięki temu czują się oni swobodniej, a ponadto oszczędzają swój cenny czas. 

Fotografuję na obiektywach Sigma Art uznanych za jedne z najlepszych na rynku.

Wykorzystując najnowsze środki techniczne, dbam o to, żeby poziom zdjęć spełniał najwyższe standardy.

Moi klienci mają wpływ na każdy element procesu. Jeszcze podczas sesji zdjęciowej pracujemy z podglądem na żywo. Na bieżąco dyskutujemy nad ekspresją najwłaściwszą dla danej branży czy osoby, aby sesja prowadziła do zbudowania satysfakcjonującego wizerunku.

Po każdej realizacji w ciągu trzech dni roboczych przesyłam klientowi miniaturki zdjęć. Wspólnie dokonujemy selekcji najlepszych ujęć oraz omawiamy proces retuszu.

Następnie przychodzi czas na pracę z cyfrową ciemnią i postprodukcję, wszystko po to aby finalny efekt był na najwyższym poziomie!

Zadzwoń lub napisz!

Umów  sesję zdjęciową w dogodnym terminie!